Nietypowy atrybut Khalidova po ceremonii ważenia! "To pomaga w MMA"

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 SUB) już w sobotę zmierzy się z Tomaszem Narkunem (14-2, 3 KO, 9 SUB) na gali KSW 42. Po oficjalnej ceremonii ważenia był w bardzo dobrym nastroju...

Mamed Khalidov nie miał oczywiście problemu ze zmieszczeniem się w umownym limicie 92 kilogramów przed walką z Tomaszem Narkunem. Mistrz wagi średniej był w tak dobrym nastroju, że tuż po ceremonii przez kilka minut chodził z... gitarą. W rozmowie z reporterem Polsatu Sport przyznał również, że to gra na tym instrumencie pomaga mu w MMA.

 

- Paluszki świetnie pracują, lepiej się łapie dźwignie - odpowiedział.

 

O KSW 42:

 

Na KSW 42 w Łodzi w walce wieczoru kibice zobaczą superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Gamrot oraz Ariane Lipski. Dojdzie też do niezwykle interesującego pojedynku na szczycie kategorii średniej pomiędzy Michałem Materlą a Scottem Askhamem. Do drugiej walki po powrocie z emerytury stanie Łukasz „Juras” Jurkowski, który spróbuje zrewanżować się Martinowi Zawadzie za porażkę sprzed 12 lat. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka, Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka sportów uderzanych, Paulina Raszewska.

 

Transmisja gali KSW 42 w systemie PPV.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze