Kibicki z Danii obejrzały mecz w strojach kąpielowych. Panie siedziały... w jacuzzi

Piłka nożna
Kibicki z Danii obejrzały mecz w strojach kąpielowych. Panie siedziały... w jacuzzi
fot. PAP/EPA

Duńska Superliga nie oferuje być może spektakularnego futbolu, ale ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą pewnych kobiet, które postanowiły obejrzeć jedno ze spotkań tamtejszych rozgrywek w... wannie z hydromasażem, popijając przy tym piwo. Kilka metrów dalej na zaśnieżonym boisku toczył się mecz przy minusowej temperaturze.

Czego się nie robi, aby wypełnić stadion kibicami? Sponsorzy duńskiego Hobro IK wpadli na pomysł, aby zaoferować oglądanie meczu przy linii bocznej boiska w jacuzzi z piwem w ręku. Kilka chwil później do wanny z hydromasażem wskoczyły odziane w bikini trzy kobiety. Chwyt marketingowy okazał się być strzałem w dziesiątkę, bowiem ten obrazek obiegł media na całym świecie.

 

W tych okolicznościach mało kto zastanawiał się nad końcowym rezultatem spotkania. Podczas gdy panie sączyły piwo w ciepłym jacuzzi, kilka metrów obok miejscowe Hobro IK rywalizowało z FC Kopenhagą na pokrytym śniegiem boisku przy temperaturze -4 stopni. Lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:0 po bramkach Viktora Fischera oraz Rasmusa Falka. Na ustach wszystkich nie byli jednak oni, a wspomniane panie. Spotkanie obserwowało 1013 kibiców. Ciekawe ilu z nich zwracało uwagę na wydarzenia boiskowe?

 

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze