IEM 2018: Komentator rozdał kibicom pod Spodkiem 200 cheeseburgerów!

E-sport
IEM 2018: Komentator rozdał kibicom pod Spodkiem 200 cheeseburgerów!
fot. PAP

Do dość niecodziennej sytuacji doszło przed katowickim Spodkiem, gdzie w związku z odbywającym się tam Intel Extreme Masters 2018 uformowała się długa kolejka. W nocy do fanów przyszedł Matthew "Sadokist" Trivett i wręczył im 200 cheesburgerów!

W sobotę kolejna edycja Intel Extreme Masters wkroczyła w decydującą fazę. Miejscem, gdzie od lat odbywa się najważniejsza impreza esportowa w Polsce jest rzecz jasna katowicki Spodek, pod którym często formują się długie kolejki fanów. Nie inaczej było w nocy z piątku na sobotę, a przeszkodą dla kibiców nie był nawet mróz dochodzący do -20 stopni Celsjusza.

Na ratunek fanatykom przyszedł komentator Counter-Strike'a: Global Offensive, "Sadokist", który kupił, a następnie wręczył im 200 cheesburgerów. Kanadyjczyk pochwalił się następnie swoim czynem na Twitterze.

 


"Właśnie dostarczyłem 200 cheeseburgerów fanom, którzy już o 03.00 w nocy ustawili się pod Spodkiem. Nie odstraszył ich nawet 20-stopniowy mróz. To właśnie tacy cudowni ludzie i ich poświęcenie sprawiają, że CS jest tym, czym jest!" - napisał pod postem komentator.

 

 

 


Choć ciężko stwierdzić czy decyzja kibiców o koczowaniu przed Spodkiem w tak ekstremalnych warunkach była słuszna, to na pewno gest "Sadokista" pokrzepił ich serca.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie