KSW 42: Efektowna "americana" Gamrota! Szulakowski cały we krwi

Sporty walki

Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 SUB) pokonał przez poddanie (americana) w czwartej rundzie Grzegorza Szulakowskiego (9-2, 2 KO, 5 SUB). "Gamer" obronił pas kategorii lekkiej organizacji KSW.

Szulakowski rozpoczął bardzo odważnie, chciał toczyć walkę w stójce, chociaż wiadomo, że obaj są bardzo dobrymi parterowcami. Po jednym z mocniejszych ciosów "Szuliego" na skroni Gamrota pojawiła się krew. To był dla niego znak, że czas na wejście w nogi rywala. W tej płaszczyźnie obaj próbowali skrętówek, nastepnie dominował "Gamer", który przeleżał na rywalu do końca starcia.

Druga odsłona już bardziej jednostronna. Gamrot szybko obalił, następnie nawet na chwilę wykluczył rękę rywala i zaczął go uderzać. "Gamer" nie dawał nawet chwili wytchnienia Szulakowskiemu. Trzecia runda podobnie, pretendent nieco dłużej wytrzymał w stójce, ale potem nie obronił się przed obaleniem.

W końcu w czwartej partii "Gamer" potwierdził swoją przewagę. Założył krucyfiks i przez długi okres rozbijał zakrwawioną twarz Szulakowskiego. Sędzia musiał przerwać walkę, a Gamrot dalej jest niepokonanym mistrzem wagi lekkiej. 

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze