KSW 42: Szybkie zwycięstwo Kaszubowskiego!

Sporty walki

Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 SUB) nie mógł sobie wyobrazić lepszego debiutu w barwach KSW. Na gali KSW 42 pokonał przez techniczny nokaut Christophera Henze (8-1, 2 KO, 2 SUB)! Dla Niemca była to pierwsza porażka w karierze.

Kaszubowski zadebiutował w MMA pod koniec 2013 roku. Po serii czterech wygranych miał dwa lata przerwy od wal i do startów powrócił w listopadzie zeszłego roku. W pojedynku z niepokonanym Grzegorzem Saneckim zastopował warszawianina skrętówką w pierwszej rundzie.

W łódzkiej Atlas Arenie Kaszubowski bardzo szybko złapał klincz, po czym sprowadził walkę do parteru. Tam wykluczył rękę rywala, zadał mu mnóstwo ciosów i sędzia Marc Goddard zdecydował się na przerwanie pojedynku po nieco ponad minucie!