Narkun o walce z Khalidovem. Oglądaj w Polsacie Sport News!

Sporty walki

Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 13 SUB) pokonał przez duszenie trójkątne nogami w trzeciej rundzie Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) podczas walki wieczoru gali KSW 42. W sobotę obejrzeliśmy pojedynek na najwyższym sportowym poziomie. Zwycięzca gali opowie o tym pojedynku w popołudniowych serwisach w Polsacie Sport News.

Narkun wygrywając pomścił swojego dobrego znajomego, Michała Materlę, który w przeszłości przegrał z Khalidovem tracąc pas kategorii średniej. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnią porażkę Khalidov poniósł w 2010 roku, zwycięstwo Narkuna nabiera jeszcze większej wartości.

 

– Jest to chyba taki symbol pokoleniowy. Zacytuję Andrzeja Janisza. „Jeśli na jednej gali przegrywają Mamed i Materla, to to jest jakiś symbol czasów”. Przychodzi nowe pokolenie. To nie są historie, które są smutne, ponieważ taka jest kolej rzeczy. W mojej prywatnej opinii rywalizacja Mameda z Narkunem jest chyba najbardziej emocjonującym pojedynkiem, jaki widziałem – powiedział po gali współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski.

 

W decydującej trzeciej rundzie najpierw trafił Narkun i miał Khaldova przy siatce, uderzał go brutalnymi kolanami. Wydawało się, że sędzia zakończy walkę. Mistrz kategorii średniej uciekł i za chwilę sam mocno trafił rywala. Narkun upadł i walka w końcu przeszła do parteru. Tam "Żyrafa" w końcu złapał rywala i udusił go duszeniem trójkątnym nogami.

 

Wielkiego zwycięzcę tego pojedynku można będzie obejrzeć w ekskluzywnym wywiadzie dla Polsat Sport News.

 

***

Polsat Sport News jest dostępny:

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

 

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox : kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze