KSW 42: Kulisy walki Khalidov vs Narkun! (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 42 w Łodzi przyniosła kilka zaskakujących rozstrzygnięć, a zdecydowanie największym wygranym został Tomasz Narkun (15-2, 3 KO, 13 SUB). Szczecinianin w walce wieczoru jako pierwszy w historii KSW pokonał Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 SUB). Jak wyglądała droga "Żyrafy" do największego sukcesu w karierze? Zobaczcie kulisy walki dwóch mistrzów KSW!

Obaj zawodnicy od momentu ogłoszenia walki darzyli siebie ogromnym szacunkiem i nie było mowy o zbędnym trash talku. Skupienia nie zabrakło także przed rozpoczęciem rywalizacji, a za kulisami dało się wyczuć rangę tego wydarzenia.

 

Zawodnicy skoncentrowani, a narożniki gotowe do podpowiedzi i wytężonej pracy.Niepokonany w organizacji KSW mistrz kategorii średniej Khalidov przystępował do walki wieczoru jako faworyt. Pierwsze dwie odsłony potwierdziły jego przewagę, ale w ostatniej odsłonie niespodziewanie olsztynianin odklepał duszenie trójkątne Narkuna.

 

Po walce przyszedł czas na szybką refleksję, choć do ostatecznego rezultatu pretensji nie miał żaden z nich. - Zgodziłem się na walkę w jego kategorii wagowej. Nie udało się, po prostu tak się zdarza - powiedział Khalidov kilka chwil po zakończeniu walki.

 

W załączonym materiale wideo zobaczcie kulisy walki Khalidov vs Narkun!

 

Bilety na galę KSW 43 we Wrocławiu, która odbędzie się 14 kwietnia w Hali Stulecia, już do kupienia na eBilet.pl.

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze