Koszulka i owacja na stojąco. Piłkarze Lecha Poznań docenili Krzewinę (WIDEO)

Inne
Koszulka i owacja na stojąco. Piłkarze Lecha Poznań docenili Krzewinę (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Jakub Krzewina, złoty medalista z Birmingham i halowy rekordzista świata w sztafecie 4x400 m, pojawił się w czwartek na stadionie Lecha Poznań, gdzie czekała go miła niespodzianka. Nie tylko otrzymał koszulkę, piłkarze nagrodzili go również brawami.

Krzewina to kibic Lecha Poznań. Przy okazji nagrywania materiału do kolejnego wydania Cafe Futbol 29-latek odwiedził szatnię "Kolejorza". Tam czekali na niego podopieczni Nenada Bjelicy.

 

- Tu w Poznaniu, w całej Wielkopolsce wszyscy na Was liczą. Wiecie, że macie wsparcie od nas z trybun od zawsze. Będziemy z Wami już do końca. Wy macie ten herb na piersi, ja biegam z orzełkiem. Wy biegacie z tym herbem, który dla wielu ludzi w Poznaniu i Wielkopolsce bardzo wiele znaczy. Mam nadzieję, że o tym wiecie i będziecie szanować te barwy i walczyć jak najlepiej. Jeszcze raz dzięki za zaproszenie - powiedział Krzewina.

 

 

Polska sztafeta 4x400 m, w składzie Karol Zalewski, Rafał Omelko, Łukasz Krawczuk i Krzewina, zajęła pierwsze miejsce podczas halowych mistrzostw świata w Birmingham. Czasem 3:01.77 ustanowiła rekord świata.

 

Premiera materiału z Krzewiną w Cafe Futbol  w niedzielę 11 marca.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie