KSW 42: Debiut jak marzenie! Kulisy walki Owczarz (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 42 w Łodzi przyniosła wiele niespodziewanych rozstrzygnięć, a wieczór sensacji zapowiedziała już jedna z pierwszych walk. Karolina Owczarz w niesamowitym stylu rozprawiła się przed czasem z faworyzowaną Pauliną Raszewską, zapinając jej skuteczne duszenie zza pleców. Jak wyglądały przygotowania, a następnie radość 25-latki po największym sukcesie w jej sportowej karierze? Zobaczcie kulisy damskiego starcia!

Starcie debiutantek na gali KSW 42 zainteresowało niemal wszystkich. Związane ze sportami walkami zawodniczki przed galą skakały sobie do gardeł, a faworytką była bardziej utytułowana Paulina Raszewska, wielokrotna mistrzyni Polski w sandzie czy wicemistrzyni w muay thai. Karolina Owczarz przed przygodą z dziennikarstwem stoczyła cztery zawodowe walki bokserskie.

Pojedynek był bardzo krótki, ale intensywny. Owczarz szukała klinczu i znalazła go bardzo szybko! Obaliła rywalkę, zajęła plecy i zapięła skuteczne duszennie zza pleców. Raszewska odklepała bardzo szybko! 25-latka porwała łódzką publiczność, a po walce przyznawała, że wcale nie jest freakfighterką.
"Ostatnio w Polsacie powiedziałam, że skończę rywalkę w 25 sekund. Jak widać skłamałam, przepraszam, więcej się to już nie powtórzy! A tak na poważnie, to muszę powiedzieć, że tylko mój klub - Shark Top Team - potrafi w 3 miesiące z emerytowanej pięściarki zrobić zawodniczkę, która z pełną premedytacją sprowadza walkę do parteru i tam ją kończy. Muszę przyznać, że zakochałam się w MMA od pierwszego treningu. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby nazwać mnie freakfighterką, to teraz jest już chyba jasne, że nie ma racji. Przed kamerą Polsatu pewnie jeszcze mnie zobaczycie."
Przedstawiamy kulisy walki, a więc przewidywania zawodników, trenerów oraz ekspertów przed walką, a także komentarze po jej sensacyjnym rozstrzygnięciu. Zobaczycie szaloną radość dziennikarki Polsatu Sport zaraz po zakończeniu walki!

 

Kulisy walki Owczarz - Raszewska na KSW 42 w załączonym materiale wideo.

Maciej Turski, ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie