Puncher powraca w nowej odsłonie!

Sporty walki
Puncher powraca w nowej odsłonie!
graf. Polsat Sport

Już we wtorek 13 marca powraca magazyn poświęcony sportom walki - Puncher Extra Time. W najbliższych odcinkach porozmawiamy między innymi o zbliżającej się gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, galach KSW, FEN i UFC. Premiera w Polsacie Sport News, w portalu Polsatsport.pl oraz w IPLI we wtorki o 21:05.

Wielkimi krokami zbliża się gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty, podczas której w walce wieczoru wystąpi Tomasz Adamek. 21 kwietnia w częstochowskim ringu zaprezentują się również inni doskonali polscy pięściarze, jak Mateusz Masternak czy Adam Balski. W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczny Adam Balski oraz ulubieniec miejscowej publiczności Robert Parzęczewski.


Wszyscy ci zawodnicy i ich rywale zostaną "rozebrani" na czynniki pierwsze w kolejnych odcinkach Puncher Extra Time. W magazynie będziemy również ogłaszali nazwiska kolejnych pięściarzy, którzy będą zapełniali kartę walk kwietniowej gali. Gośćmi programu będą między innymi nasi stali eksperci: Janusz Pindera, Andrzej Kostyra, Albert Sosnowski i Maciej Miszkiń.

 

W magazynie będziemy rozmawiać  o boksie, ale jeszcze więcej czasu poświęcimy MMA. Przed nami bowiem kolejne gale organizacji KSW, FEN czy UFC. Już 14 kwietnia 2018 roku we Wrocławiu odbędzie się KSW 43. W stolicy województwa dolnośląskiego, w klatce zaprezentują się między innymi Michał Andryszak, Artur Sowiński czy Damian Janikowski. Tydzień wcześniej - podczas UFC 223 w Nowym Jorku - do oktagonu wejdą Joanna Jędrzejczyk oraz Karolina Kowalkiewicz. Jakby tego było mało, jeszcze w marcu Jan Błachowicz zawalczy z Jimim Manuwą podczas UFC Fight Night 127 w Londynie. Będzie więc o czym rozmawiać!


Pierwszy odcinek magazynu Puncher Extra Time we wtorek o 21:05 w Polsacie Sport News, w portalu Polsatsport.pl oraz w IPLI. Na następne odcinki zapraszamy w kolejne wtorki.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze