Komorowski gościem Borka w Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Komorowski gościem Borka w Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl
graf. Polsat Sport

W najbliższym Cafe Futbol gościem Mateusza Borka będzie Marcin Komorowski, były reprezentant Polski, który kilka dni temu zakończył karierę. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach. Transmisja Cafe Futbol w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Po zakończeniu części telewizyjnej prosimy o odświeżenie strony, aby obejrzeć Dogrywkę!

Tematem przewodnim najbliższego CF będzie reprezentacja Polski, która przygotowuje się do mundialu w Rosji. W dyskusji z pewnością doskonale odnajdzie się Komorowski, który rozegrał w kadrze 13 meczów i przez ponad cztery lata był zawodnikiem rosyjskiego Tereka Grozny (dziś Achmat Grozny).

Obrońca, który w kwietniu skończy 34 lata, kilka dni temu oznajmił na Instagramie, że wiesza buty na kołku. Piłkarz stracił bowiem ponad dwa lata gry w piłkę - pauzował nieprzerwanie od 29 miesięcy, czego przyczyną uraz ściegna Achillesa. W CF oprócz tematów klubowo-reprezentacyjno-mundialowych, zostanie poruszona także kwestia tej jego niestrudzonej walki, którą ostatecznie przegrał.

W programie obejrzymy ponadto materiał Szymona Zaworskiego, którego bohaterem będzie Jakub Krzewina, halowy mistrz i rekordzista świata w sztafecie 4x400 m, a prywatnie kibic Lecha Poznań oraz rozmowę Bożydara Iwanowa z wracającym do zdrowia Maciejem Makuszewskim. Całość zwieńczy jak zwykle błyskotliwy Cezary z Pazurem, który tym razem poruszy kwestie meczów towarzyskich z Nigerią oraz Koreą Południową.

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Program poprowadzi Mateusz Borek, a obok zasiądą nasi stali eksperci: Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze