Kup bilet VIP na premierę "Broendby…" i wesprzyj Kubę!

Piłka nożna
Kup bilet VIP na premierę "Broendby…" i wesprzyj Kubę!
fot. widzewtomy.net

Kibice Widzewa żyją już sobotnią inauguracją rundy wiosennej, ale nie mniej ważnym tematem jest wsparcie dla śmiertelnie chorego Kuby z Koluszek. Do akcji przyłączyli się właśnie „Ronin Studio” i kino „Helios”. Można pomóc choremu i zdobyć zaproszenie na premierę filmu dokumentalnego „Broendby – Nasza Ziemia Obiecana”!

Fan łódzkiego klubu cierpi na bardzo zaawansowaną białaczkę i wkrótce może umrzeć. Chyba, że do 25 marca uda się zebrać dla niego blisko pół miliona złotych. Suma zawrotna, ale widzewskie środowisko już nieraz pokazało, że niemożliwe rzeczy dla niego nie istnieją. Na koncie fundacji „Się Pomaga” zgromadzone jest już przeszło 100 tysięcy złotych, a w planach są specjalne wydarzenia. Jednym z nich jest właśnie propozycja twórcy filmu.

 

Rzecz jest bardzo prosta: do WTM trafiło 10 pojedynczych zaproszeń VIP na zaplanowany na 19 marca premierowy pokaz wspomnianego dokumentu. Wejściówki umożliwiają nie tylko obejrzenie arcyciekawego filmu w pierwszej kolejności, ale dają także dostęp na wyciągnięcie dłoni do zaproszonych gości czy zorganizowanego na ten wieczór cateringu. To opcja niedostępna nawet dla tych, którzy zakupili bilet na premierę w systemie sprzedażowym!

 

Zaproszenia VIP zdobyć można metodą „Kup teraz”. Cenę za każdą z dziesięciu wejściówek ustalono na poziomie 250 złotych, co jest opcją niezwykle atrakcyjną, biorąc pod uwagę możliwość zobaczenia filmu i porozmawianie twarzą w twarz z jego bohaterami. Przyjęto zasadę kto pierwszy, ten lepszy. W celu zakupu zaproszenia-cegiełki prosimy o kontakt pod adresem ryan@widzewtomy.net. Zainteresowanym przekażemy informacje o sposobie dokonania płatności. Akcja zakończy się w środę, 14 marca, o godz, 19:10 lub po wyczerpaniu limitu dostępnych wejściówek.

 

Podziękowania dla „Ronin Studio” oraz sieci kin „Helios” za wsparcie akcji! Cały zysk ze sprzedaży zaproszeń zostanie przekazany na poczet leczenia Kuby.

widzewtomy.net

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze