Ramos pobiegł do łazienki w trakcie meczu!

Real Madryt minimalnie wygrał z dobrze spisującym się w tym sezonie Eibar 2:1 na rozpoczęcie soboty w La Liga, jednak internet podbija meczowy problem Sergio Ramosa. W 73. minucie, gdy Zinedine Zidane wykorzystał już komplet zmian, kapitan Królewskich na kilka minut zniknął z boiska w tajemniczych okolicznościach...

Gdy na tablicy wyników na Estadio Municipal de Ipurua wciąż widniał remis 1:1, Królewscy robili wszystko, aby wywieźć z Eibar trzy punkty. Zinedine Zidane posłał na boisko Karima Benzemą i Lucasa Vasqueza celem ratowania wyniku, tymczasem na płycie boiska wydarzyło się coś, co ciężko było wytłumaczyć.

W 73. minucie przy trzech zmianach wykorzystanych przez Zizou... boisko opuścił Sergio Ramos. Kapitan Królewskich na kilka minut zniknął z murawy, a po jego powrocie chwilę później zwycięską bramkę zdobył Cristiano Ronaldo. Dzięki wiktorii Królewscy zbliżyli się do drugiego Atletico na cztery punkty.

Po meczu trener Realu postanowił na konferencji prasowej w dobitnych słowach wyjaśnić, czemu boisko na kilka minut opuścił Ramos. Można wnioskować, że Hiszpan miał problemy natury fizjologicznej, na co śmiechem zareagowali dziennikarze...