Fogiel: Sensacyjny powrót trenera do PSG?!

Piłka nożna
Fogiel: Sensacyjny powrót trenera do PSG?!
fot. PAP

Cierpliwość do Unaia Emery'ego mogła się skończyć. Działacze PSG już rozważają jego następców, a jeden z nich może dla wielu być zaskakujący.

Bez klubu od czerwca 2016 roku 52-letni Laurent Blanc czeka na ciekawy projekt trenerski. Na razie nie podjął żadnej decyzji, ale są głosy, że mógłby powrócić do PSG! czy to, co jeszcze kilka tygodni temu wydawało się niemożliwe, stanie się realne po niepowodzeniach paryżan w Lidze Mistrzów w dwóch ostatnich latach?

 

Laurent Blanc był w poniedziałek gościem konferencji prasowej poświęconej France 98 - FIFA 98. Towarzyszyli mu mistrzowie świata z 1998 roku: Youri Djorkaeff oraz Bixente Lizarazu.

 

Wśród pytań nie mogło zabraknąć tematu jego aktualnej sytuacji. Stoper Trójkolorowych nie unikał żadnego z pytań, a na poruszony powyżej temat odparł: - Powiem szczerze, jeżeli pojawi się jakiś ciekawy projekt, to bez większego zastanawiania się go przyjmę. Jeżeli nie będzie ciekawej propozycji, to mam tyle innych ciekawych projektów w głowie na przyszły sezon.

 

Blanc odniósł się również do ewentualnej propozycji z PSG. - To byłoby zbyt skomplikowane, ale gdyby taka możliwość się zjawiła, na pewno bym ją przeanalizował - powiedział.

 

Co do meczu gwiazd, odbędzie się on 12 czerwca na niedawno otwartej U Arena w Naterre - nowoczesnym stadionie mogącym pomieścić 30 000 widzów.

 

To będzie niecodzienne wydarzenie, tylko szkoda, że w niefartownym terminie, bo dużo gwiazd z mundialu 98' pełni aktualnie ważne funkcje przy reprezentacjach swoich krajów. Zabraknie na pewno w jedenastce France 98 kapitana Trójkolorowych podczas mundialu 98', Didiera Deschampsa, który będzie już w Rosji, gdzie 15 czerwca rozpoczną się mistrzostwa świata 2018.

Tadeusz Fogiel, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie