Popek zagrał w serialu!

Sporty walki
Popek w serialu "W rytmie serca"
Galeria zdjęć (5)

Popek (3-3, 3 KO) zadebiutował jako aktor! W ostatnią niedzielę można go było zobaczyć w serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca". - Pochwalili mnie za moją grę aktorską - przyznał sam zainteresowany.

Popek to człowiek wielu talentów. Nagrywa płyty, walczy w KSW, bierze udział w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"... Teraz przyszedł czas na aktorstwo.

 

39-latek zagrał w 16. odcinku serialu "W rytmie serca". Wcielił się w osobę z półświatka, która zajmuje się organizowaniem walk psów.

 

- Na planie spędziłem jedenaście godzin, więc była harówka. Bardzo dobrze się bawiłem. Na początku byłem trochę spięty, bo to był mój pierwszy udział w serialu. Było to dla mnie coś nowego - powiedział w rozmowie z IPLĄ.

 

- Pochwalili mnie za moją grę aktorską. Tego się bałem, ale urodzony ze mnie aktor. Na pewno zobaczycie mnie jeszcze w kilku filmach - dodał.

 

Popek na ekranie pojawił się w doborowym towarzystwie. W obsadzie serialu są między innymi Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk, Piotr Fronczewski czy Małgorzata Foremniak.

 

Cały odcinek z udziałem Popka można obejrzeć TUTAJ.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze