Puncher Extra Time: Ogłaszamy rywala Adamka!

Sporty walki
Puncher Extra Time: Ogłaszamy rywala Adamka!
fot. Polsat Sport

Puncher Extra Time powraca! Już we wtorek w magazynie poświęconym sportom walki poznamy rywala, z którym na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zmierzy się Tomasz Adamek (52-5, 30 KO). Nie zabraknie też dyskusji o MMA. Zaczynamy o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Znamy już praktycznie wszystkie zestawienia, a każde z nich zawiera osobną historię. Bez przeciwnika pozostaje tylko bohater walki wieczoru. Tomasz Adamek znajduje się na fali dwóch kolejnych zwycięstw, a ma apetyt na kolejne. Z kim więc zmierzy się "Góral"? Odpowiedź w magazynie Puncher Extra Time!

 

Jednym z gości Artura Łukaszewskiego będzie za to Mateusz Masternak (40-4, 27 KO, który opowie o przygotowaniach do rewanżowego starcia z Yourim Kalengą (23-4, 16 KO). W 2014 roku to rywal zapisał na koncie zwycięstwo niejednogłośną decyzją sędziów, a Polak marzył o ponownej konfrontacji. Dzięki MB Promotions będzie miał taką szansę już 21 kwietnia w Częstochowie!

 

Nie zapominamy także o fanach MMA. W studiu pojawi się także Damian Janikowski (2-0, 2 KO), który 14 kwietnia na gali KSW 43 zmierzy się w walce wieczoru z Yannickiem Bahatim (8-3-1NC, 4 KO, 3 SUB). Polski medalista olimpijski rozwija się w bardzo szybkim tempie, a pojedynek z byłym mistrzem BAMMA i EFC będzie dla niego poważnym testem.

 

Z kolei już w tę sobotę odbędzie się gala UFC Fight Night: Werdum vs Volkov. W co-main evencie Jan Błachowicz zmierzy się z Jimim Manuwą (17-3, 15 KO, 1 SUB) . Polak zapewnia, że wyciągnął wnioski z pierwszego starcia i tym razem to jego ręka powędruje w górę. Zadanie na pewno nie będzie łatwe, ale nasz zawodnik znajduje się na fali dwóch zwycięstw, a kolejne może wywindować go do czołówki wagi półciężkiej największej organizacji MMA na świecie.

 

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski.


Goście: Mateusz Masternak, Damian Janikowski, Maciej Miszkiń, Łukasz Jurkowski, Janusz Pindera.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.