Wyciekło kuluarowe nagranie. Neymar nie zagra już w PSG?

Piłka nożna
Wyciekło kuluarowe nagranie. Neymar nie zagra już w PSG?
fot. PAP

Jak podaje Le Parisien, dyrektor sportowy Paris Saint Germain przyznał w prywatnej rozmowie z pewnym agentem, że nie ma pewności jakoby Neymar miał jeszcze założyć koszulkę tego klubu. Obecnie Brazylijczyk jest kontuzjowany i niewykluczone, że jego pierwszy występ po urazie będzie już dla kogoś innego.

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów w 1/8 finału z Realem Madryt, główną bolączką PSG jest obecnie casus Neymara. Brazylijczyk ma w kontrakcie klauzulę 222 milionów euro, ale ze stolicy Francji może odejść już po zakończeniu tego sezonu.
 
Le Parisien zdradza niepublikowany materiał, w którym słychać rozmowę dyrektora sportowego Paris Saint Germain, Antero Henrique z pewnym agentem. Do spotkania obu panów doszło w minionym tygodniu w hotelu w jednej z europejskich stolic. W dialogu pada pytanie agenta „Czy Neymar nadal będzie grał w PSG w następnym sezonie?”. W odpowiedzi usłyszał „Nie mogę tego zagwarantować”.
 
Właściciel paryskiego klubu, Nasser Al-Khelaifi jest gotowy za wszelką cenę zatrzymać u siebie reprezentanta Canarinhos, ale ten nie wysyła wyraźnych sygnałów jakoby chciał łączyć swoją przyszłość z Ligue1. Hiszpańskie media podsycają dodatkowo atmosferę. AS pisze, że Real Madryt jest w stanie wyłożyć 400 mln euro, aby sprowadzić Neymara na Bernabeu. Mundo Deportivo zaznacza, że Brazylijczyk romansuje z Barceloną, co mocno niepokoi PSG. Saga dotycząca przyszłości Brazylijczyka wciąż trwa i raczej szybko się nie skończy.
KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze