PlusLiga: Poznaliśmy termin zaległego meczu ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów

Siatkówka
PlusLiga: Poznaliśmy termin zaległego meczu ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
fot. Cyfrasport

Poznaliśmy terminu zaległego meczu 24. kolejki PlusLigi pomiędzy ONICO Warszawa i PGE Skrą Bełchatów. Jak poinformował na Twitterze rzecznik PLPS S.A. Kamil Składowski, do starcia obu ekip na Torwarze dojdzie 28 marca. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Od października trwało zamieszanie wokół rywalizacji ONICO i PGE Skry. Mecz 9. kolejki PlusLigi, zaplanowany na 15 listopada, został przełożone na 9 listopada. Zmieniono również gospodarza tego spotkania: zamiast na Torwarze, obie ekipy zmierzyły się w hali Energia. Podopieczni Roberto Piazzy wygrali tę konfrontację 3:0. Obie ekipy zmierzyły się też – w rozegranym 27 stycznia w Hali Stulecia we Wrocławiu – półfinale Pucharu Polski. I tym razem górą była ekipa z Bełchatowa, która pewnie wygrała 3:0.

 

Mecz rewanżowy (w ramach 24. kolejki) w stołecznej hali COS Torwar miał pierwotnie zostać rozegrany 21 marca. Szybko okazało się, że ten termin jest nieaktualny. Na stronie PlusLigi pojawiła się nowa data: 18 kwietnia, która wydała się jednak nieco absurdalna, gdyż ostatnia – 30. kolejka fazy zasadniczej została zaplanowana na... 14 kwietnia.

 

 

Ostatecznie okazało się, że obie ekipy zagrają na Torwarze w środę 28 marca o godzinie 20.30. Transmisja zaległego meczu 24. kolejki PlusLigi ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów w Polsacie Sport.

 

Siatkarze PGE Skry Bełchatów zajmują drugie miejsce w tabeli PlusLigi z dorobkiem 55 punktów, a drużyna ONICO Warszawa jest czwarta (51 punktów). Przypomnijmy, że dwie czołowe ekipy po fazie zasadniczej uzyskają automatyczny awans do półfinału. 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie