Pierwotnie w piątkowy wieczór na antenie Polsatu Sport miało zostać pokazane spotkanie Chojniczanki 1930 Chojnice z GKS-em Katowice. Z kolei w sobotę nasze kamery miały być obecne na meczu Rakowa Częstochowa z Odrą Opole. Ze względu na stan muraw w Chojnicach i Częstochowie, a także warunki atmosferyczne, w środę 14 marca wciąż istniało jednak zagrożenie, że mecze się nie odbędą. Dlatego podjęta została decyzja o zmianie planów transmisyjnych.

W związku z tym w piątek 16 marca o godzinie 20:30 rozpocznie się transmisja spotkania Miedź Legnica - Wigry Suwałki. Początek meczu o 20:45.

W sobotę 17 marca o godzinie 17:30 rozpocznie się transmisja spotkania GKS Tychy - Stomil Olsztyn. Początek meczu o 17:45.

Decyzja w sprawie rozegrania meczów Chojniczanka 1930 Chojnice - GKS Katowice i Raków Częstochowa - Odra Opole miała zostać podjęta najpóźniej w czwartek. Istniało bardzo duże prawdopodobieństwo, że oba mecze zostaną odwołane. 

 

AKTUALIZACJA:

W środę stadion w Chojnicach wizytował delegat Polskiego Związku Piłki Nożnej, który stwierdził, że boisko nie będzie nadawało się w piątek do gry. Na podstawie jego opinii Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zadecydował, że mecz Chojniczanki z GKS Katowice odbędzie się w innym terminie.