Kibice Chelsea spałowani przez ochronę na Camp Nou (WIDEO)

Piłka nożna
Kibice Chelsea spałowani przez ochronę na Camp Nou (WIDEO)
fot. PAP/EPA

Do dantejskich scen doszło po zakończonym meczu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną i Chelsea Londyn. Kibice The Blues opuszczając obiekt Camp Nou wdarli się w przepychankę z tamtejszą ochroną, która długo nie zastanawiała się i postanowiła użyć pałek do spacyfikowania tłumu.

Czy słusznie? To pozostawia wiele wątpliwości, bowiem do sieci wyciekło wiele nagrań, w których widać nieuzasadnioną przemoc ze strony ochrony na Camp Nou. Ponadto wpłynęło wiele skarg od kibiców, którzy ucierpieli, natomiast zachowywali się spokojnie i wypełniali polecenia służb. Chelsea prosi o kontakt ze wszystkimi sympatykami The Blues, którzy rzekomo byli skrzywdzeni przez tamtejszą policję oraz ochronę.

 

– Klub jest świadomy pewnych wydarzeń, które miały miejsce na stadionie z udziałem naszych kibiców. Zdajemy sobie sprawę z także z innych doniesień wedle, których spora grupa fanów Chelsea ucierpiała poza stadionem jeszcze przed meczem. Prosimy naszych kibiców o kontakt z nami w celu podjęcia stosownych kroków – mówi rzecznik prasowy klubu. Mecz skończył się wynikiem 3:0 dla Barcelony, która awansowała do ćwierćfinału rozgrywek.

Dan #10 ? on Twitter

Disgusting from "security" here in Barcelona. Couldn't wait to get the batons out. Totally unprovoked ! #BARCHE https://t.co/q1v0plZz9T

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze