Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Kiedy jest ceremonia?

Piłka nożna
Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Kiedy jest ceremonia?
fot. PAP

Trzy drużyny z Hiszpanii, po dwie z Anglii i Włoch oraz jedna z Niemiec - tak wygląda rozkład sił w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów. Jako ostatnie awans do najlepszej ósemki zapewniły sobie Bayern Monachium i FC Barcelona. Losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów w piątek o 12:00 w Nyonie.

Losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek o godzinie 12:00 w Nyonie. Zgodnie z regulaminem w tej fazie nie ma już rozstawionych zespołów, a rywalizować ze sobą będą mogły zespoły z jednego państwa.

 

W środę 14 marca jako ostatnie promocję do 1/4 finału Ligi Mistrzów zapewniły sobie ekipy z Monachium i Barcelony. Z kolei we wtorek do kolejnej rundy awansowały AS Roma i Sevilla, a w ubiegłym tygodniu udział w ćwierćfinale zapewniły sobie Liverpool, Real Madryt, Juventus Turyn oraz Manchester City.

 

Pierwsze ćwierćfinały tegorocznej edycji LM odbędą się 3 i 4 kwietnia, a rewanże zaplanowano tydzień później. 13 kwietnia odbędzie się losowanie meczów półfinałowych, a te rozegrane zostaną 24 i 25 kwietnia oraz 1 i 2 maja. Finał obecnej edycji LM zaplanowano na 26 maja w Kijowie.

 

Ćwierćfinaliści Ligi Mistrzów:

 

Juventus Turyn
Manchester City
Liverpool FC
FC Sevilla
Real Madryt
AS Roma
FC Barcelona
Bayern Monachium

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze