Rusza sprzedaż karnetów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Siatkówka
Rusza sprzedaż karnetów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera
fot. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

W dniach 24-26 sierpnia w Krakowie zostanie rozegrana XVI edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Poza reprezentacją Polski zagrają w niej Francja, Kanada i Rosja. Już w piątek rusza sprzedaż karnetów na to wydarzenie.

Oficjalny dystrybutor karnetów rozpocznie sprzedaż w piątek 16 marca. Na kibiców, którzy zdecydują się na zakup czekają atrakcyjne zniżki i niespodzianki. Szczegóły zostaną opublikowane na stronie www.fundacjawagnera.pl oraz na www.abilet.pl.

Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem reprezentacji przed mistrzostwami świata, ale pierwszym pod okiem nowego trenera. Vital Heynen nie jest jednak debiutantem w tych rozgrywkach. Uczestniczył w nich kilkukrotnie prowadząc kadrę Niemiec.

- Doskonale pamiętam Memoriał w Zielonej Górze. Bardzo mi się podobał. Pamiętam szczególnie mecz z Polską i kłótnię z Andreą Anastasim. To był dla mnie ważny turniej - chwilę później wystąpiłem z moim zespołem na Igrzyskach Olimpijskich, więc tym bardziej miło wspominam swój pierwszy kontakt z Waszą reprezentacyjną siatkówką. Zupełnie inne wspomnienia towarzyszą kolejnej edycji w Płocku. Dostaliśmy wtedy lanie od Polski i Rosji - to też znakomicie pamiętam, ale już nie z taką sympatią - powiedział w rozmowie z Fundacją Huberta Jerzego Wagnera Heynen.

Tegoroczny turniej jest nazywany "Czasem Decyzji". - Jest dużo za wcześnie, żeby powiedzieć, czy to będzie czas decyzji w każdym elemencie. Na pewno nie będę przygotowywał się do Mistrzostw Świata w dwóch dużych grupach zawodników. Decyzje będą podejmowane zapewne blisko turnieju docelowego, raczej przed Memoriałem. Czas pokaże - skomentował selekcjoner.

 

Karnety będą dostępne od 16 marca na stronie www.abilet.pl.

CM, Polsat Sport, fundacjawagnera.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie