Wiedźmin jedną z postaci w kultowej bijatyce!

Inne
Wiedźmin jedną z postaci w kultowej bijatyce!
fot. Bandai Namco Entertainment

Plotki o współpracy CD Projekt Red oraz Bandai Namco okazały się prawdziwe. Na mocy porozumienia Geralt z Rivii został jedną z grywalnych postaci znanej gry akcji "Soulcalibur VI". Wiedźmina można zobaczyć w efektownym trailerze, w którym zaprezentowany został również wachlarz jego umiejeności.

Soulcalibur to trójwymiarowa bijatyka, w której gracz może wcielić się w jedną z postaci z wielu kultowych uniwersów. Protagoniści dobywają w niej rozmaite bronie białe, takie jak miecze, topory, sztylety, rapiery, szable, młoty czy kije. Każdy z nich posiada własną, unikalną gamę ciosów a także umiejętności specjalnych.

Do najnowszej, VI już odsłony serii zostanie dołączony Geralt z Rivii. Do tej pory wiadomo, że zgodnie z przewidywaniami gra wiedźminem będzie bazowała na doskonałym posługiwaniu się mieczem a także wykorzystywaniu eliksirów i ataków magicznych w postaci znaków. Głosu "Białemu Wilkowi" w angielskiej wersji językowej użyczy Doug Cockle, czyli ten sam aktor, który zrobił to w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Ekscytacji odnośnie pojawienia się Geralta w Soulcaliburze nie kryje producent gry Motohiro Okubo.

"Wszyscy bohaterowie Soulcalibur mają silne przekonania i rozbudowane historie, dlatego wielkim zaszczytem dla całego naszego zespołu jest powitanie Geralta jako gościnnego bohatera Soulcalibur VI. Dzięki wspaniałej współpracy z CD Projekt RED udało nam się w pełni zintegrować styl walki i wygląd Geralta. Nie możemy się doczekać momentu, gdy fani Soulcalibura z całego świata powitają Geralta" - napisał.

Co więcej, "Gwynbleidd" stanie się jedną z dwóch twarzy oficjalnej, ogólnoświatowej okładki produkcji!

 Poniżej możecie również obejrzeć trailer, na którym zaprezentowane zostały kombinacje ataków wiedźmina.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze