Gala Kołecki - Borowski: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

W walce wieczoru na piątkowej gali MMA w Radomiu zetrą się Szymon Kołecki (4-0) oraz Łukasz Borowski (4-7). Czy mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów przedłuży korzystną serię i pozostanie niepokonany? Transmisja gali Kołecki - Borowski w Polsacie Sport.

Przed własną publicznością zaprezentują się utytułowany zapaśnik Piotr Przepiórka, powracający do wysokiej dyspozycji doświadczony Michał Elsner oraz Daniel Rutkowski. Kolejne pojedynki dla młodej organizacji stoczą także niepokonany Kamil Oniszczuk oraz Damian Zorczykowski.

Podczas trzeciej edycji dojdzie do starcia, które miało odbyć się podczas drugiej odsłony. Michał Orkowski zmierzy się z Łukaszem Łysoniewskim i postara się odbudować rekord po przegranej z Szymonem Kołeckim.

Niezwykle ciekawie zapowiada się starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Danielem Skibińskim a Davy Gallonem. „Skiba” w ostatnim czasie zapisał serię czterech zwycięstw z rzędu, a jego kariera mocno przyspieszyła. Do walki przygotowywał się w jednym z najlepszych klubów na świecie American Top Team, a konfrontacja z byłym mistrzem Fight Exclusive Night będzie doskonałym sprawdzianem jego aktualnej formy. Gallon jednak na pewno postawi trudne warunki rywalizacji.

Po cennej wygranej z Łukaszem Bieńkowskim do klatki powróci także Rafał Haratyk. Czołowy polski średni zmierzy się z pretendentem do pasa organizacji BAMMA Johanem Rommingiem. Zawodnik z Paryża w ostatnim starciu w imponujący sposób znokautował Lee Barnesa.

W walce wieczoru Kołecki stoczy swój piąty pojedynek w formule MMA. Mistrz olimpijski w zeszłym roku zapisał w swoim rekordzie cztery wygrane przed czasem, a w Radomiu w konfrontacji z Łukaszem Borowskim spróbuje przedłużyć imponującą serię zwycięstw.

 

Karta walk gali Kołecki - Borowski:
 
Walka wieczoru

93 kg: Szymon Kołecki (4-0) – Łukasz "Boroś" Borowski (4-7)

 
Karta główna

83,9 kg: Rafal Haratyk (8-3-2) – Johan Romming (10-5-1)

77,1 kg: Daniel Skibiński (10-5) – Davy Gallon (16-6-2)

77,1 kg: Michał Elsner (13-12) – Łukasz Bugara (8-5)

65,8 kg: Daniel Rutkowski (4-2) – Mateusz Siński (2-0)

77,1 kg: Kamil Oniszczuk (4-0) – Paweł Celiński (3-3)

120 kg: Michał Orkowski (3-2) – Łukasz Łysoniewski (1-3)

83,9 kg: Piotrek Przepiórka (1-0) – Adam Biegański (3-0

65,8 kg: Damian Zorczykowski – Krystian Krawczyk (1-0)

 
Karta wstępna (semi-pro)

65,8 kg: Piotr Kacprzak (am. 3-0) – Dawid Wylegala MMA (am. 5-1)

Transmisja gali Kołecki - Borowski od godziny 20.30 w Polsacie Sport. Komentują Maciej Turski i Dominik Durniat.

mt, AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie