Gdzie oglądać Polsat Sport News?

Inne
Gdzie oglądać Polsat Sport News?
graf. Polsat Sport

Polsat Sport News to jedyny informacyjny kanał sportowy w Polsce. Tylko w Polsacie Sport News kibice znajdą wyjątkowe sportowe serwisy informacyjne oraz ekskluzywną publicystykę , a także pasjonujące transmisje meczów w siatkówkę, piłkę nożną, gal sportów walki i wielu innych dyscyplin.

POLSAT SPORT NEWS JEST DOSTĘPNY:

 

CYFROWY POLSAT: kanał 13

 

UPC:

- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507

- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561

 

NETIA: kanał 71

 

MULTIMEDIA: kanał 134

 

TOYA: kanał 452

 

A także w innych sieciach kablowych.

 

***

 

SPORT FLESZE emitujemy codziennie w godzinach 10, 12:00, 16:00 i 19:00. W innych godzinach emitujemy wywiady, reportaże oraz wydania specjalne. Serwisy są prowadzone i współtworzone przez najlepszych i najpopularniejszych prezenterów i reporterów sportowych: Karolinę Szostak, Paulinę Chylewską, Bożydara Iwanowa, Pawła Sikorę oraz Aleksandrę Szutenberg, Justynę Kostyrę, Piotra Kuczkowskiego, Szymona Zaworskiego i innych.

 

Tylko we FLESZACH w Polsacie Sport News, aktualne informacje, publicystyka, wywiady z gwiazdami sportu i ekspertami, relacje reporterów z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju i za granicą.

 

Prezentowane przez gwiazdy dziennikarstwa serwisy informacyjne są nie tylko ciekawe i rzetelne, ale także zawierają sporą dawkę ciekawostek i poczucia humoru.

 

Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku: facebook.com/polsatsportnewspsn

 

Będziemy na nim zapowiadali najciekawsze informacje oraz pytali naszych widzów, które tematy nasi dziennikarze powinni pogłębić.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze