Babiloński, który organizował walkę Joeya Abella (34-9, 32 KO) z Krzysztofem Zimnochem (22-2-1, 15 KO) w Polsce wypowiedział się o mocnym rywalu Tomasza Adamka (52-5, 30 KO) w walce wieczoru Polsat Boxing Night: Noc Zemsty.
Może uderzyć, wystrzelić z prawej czy lewej ręki. Wchodzi w wymianę, ale to Tomasz Adamek doskonale wie. Pierwsze rundy będą dla niego bardzo trudne, ale ma większe doświadczenie niż Krzysztof Zimnoch. Mam nadzieję, że nie będzie wchodził z potężnym Amerykaninem w głupią bijatykę.
O pozostałej części karty walk kwietniowego wydarzenia wypowiedział się inny promotor, Mariusz Grabowski. Zapowiada on ciekawe pojedynki już od początku gali.
Karta od samego dołu do góry będzie wzbudzała wielkie emocje. Czy będzie to starcie rewanżowe Łukasza Wierzbickiego z Michałem Żeromińskim, czy kończący galę pojedynek Tomasza Adamka, emocje będą gwarantowane. PBN to już top topów. Poziom organizacyjny czy sportowy musi być naprawdę duży.
Babiloński nie ma wątpliwości, że PBN to marzenie dla większości polskich zawodników.
Marzeniem każdego polskiego zawodnika, który wychowuje się na naszych mniejszych imprezach jest walka na tak dużym brandzie, jakim jest Polsat Boxing Night. Jest to wielkie wyróżnienie i przepustka do walki o większe trofea.
 
Wypowiedzi promotorów w załączonym materiale wideo.