Gol Wszołka na wagę remisu w derbach Londynu!

Paweł Wszołek był jednym z bohaterów sobotniego meczu 38. kolejki Championship Fulham - Queens Park Rangers (2:2). Polak w końcówce strzelił gola na wagę punktu dla swojej drużyny.

QPR jeszcze do 80. minuty przegrywało 1:2. Chwilę później Polak wykorzystał katastrofalny błąd Denisa Odoia, przejmując piłkę, po czym przebiegł kilkanaście metrów i pokonał bramkarza precyzyjnym strzałem z linii pola karnego. W ten sposób ustalił wynik na 2:2.

25-latek, który spędził na boisku pełne 90 minut, jest ostatnio na fali. W poprzedniej kolejce zanotował asystę w meczu z Aston Villa Birmingham (3:1). Mimo tego nie znalazł się w kadrze Adama Nawałki na nadchodzące spotkania towarzyskie z Nigerią i Koreą Południową.

Wszołek rozegrał w tym sezonie 30 meczów w Championship, w których strzelił dwa gole i zaliczył pięć asyst.

Fulham - Queens Park Rangers 2:2 (2:1)

Bramki: Tom Cairney 32, Lucas Piazon 45 - Massimo Luongo 45, Paweł Wszołek 81