GP Kataru: Wystartował nowy sezon MotoGP! Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
GP Kataru: Wystartował nowy sezon MotoGP! Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP/EPA

Czy to będzie najbardziej emocjonujący sezon w historii MotoGP? W piątek odbyły się pierwsze sesje treningowe przed Grand Prix Kataru. Na sobotnie transmisje z sesji treningowych oraz kwalifikacji zapraszamy na Polsatsport.pl oraz do Polsatu Sport News, a także do Polsatu Sport Extra od godziny 10:40.

Czy to będzie najbardziej emocjonujący sezon w historii MotoGP? W piątek odbyły się pierwsze sesje treningowe przed Grand Prix Kataru. 

 

Gdy zawodnicy kategorii MotoGP, w listopadzie zeszłego roku, wyjeżdżali na pierwszy dzień testowy nowymi motocyklami na sezon 2018, kurz na torze Ricardo Tormo jeszcze nie opadł po niesamowitym ostatnim wyścigu, wieńczącym zmagania w roku 2017. Nikt chyba się spodziewał, że Marc Marquez (Honda) będzie musiał stoczyć bój o tytuł mistrzowski z Andreą Dovizioso (Ducati). Co więcej, walka ta trwała do ostatniego wyścigu. Fantastyczny pojedynek dwóch charakterów - ognistego Marqueza i stonowanego Desmo Doviego, rozgrzewał wypełnione po brzegi trybuny toru. Takiego widowiska oczekiwaliśmy, ale to co otrzymaliśmy przerosło nasze wyobrażenia.

 

A czy można zaryzykować, że sezon 2018 będzie jeszcze bardziej emocjonujący? Ja śmiało zaryzykuję i powiem „TAK”, podejmę to ryzyko, po analizie przedsezonowych testów, które odbyły się na trzech różnych obiektach - Sepang, Chang w Tajlandii oraz Losail w Katarze.

 

Transmisje wyścigów MotoGP w sezonie 2018 na Polsatsport.pl oraz na sportowych antenach Polsatu.

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie