Trener Górnika Łęczna gościem Borka w Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Trener Górnika Łęczna gościem Borka w Cafe Futbol. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

W najbliższym Cafe Futbol gościem Mateusza Borka będzie świeżo upieczony trener Górnika Łęczna, Bogusław Baniak. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach. Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Po zakończeniu części telewizyjnej prosimy o odświeżenie strony, aby obejrzeć Dogrywkę!

Tematem przewodnim najbliższego CF będzie reprezentacja Polski, która przygotowuje się do mundialu w Rosji. Szersza dyskusja zostanie poświęcona meczom towarzyskim, które rozegra kadra Adama Nawałki z Nigerią (23 marca we Wrocławiu) oraz z Koreą Południową (27 marca w Chorzowie).

 

Gość specjalny Cafe Futbol trener Baniak w przeszłości pracował jako szkoleniowiec między innym Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy Miedzi Legnica. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora sportowego federacji Burkina Faso.

 

W programie obejrzymy również materiał Szymona Rojka o reprezentacji Nigerii, w którym w roli głównej wystąpił Nigeryjczyk z polskim paszportem, zawodnik beniaminka Nice 1 Ligi, Puszczy Niepołomice - Longinus Uwakwe. Do tego będą mogli Państwo bliżej poznać indonezyjskiego 17-latka Egyego Maulanę Vikriego, który podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Z młodym piłkarzem spotkał się Adam Sławiński, który w trakcie wywiadu uczył nowego gracza gdańskiej ekipy polskich zwrotów. Ponadto nastoletni zawodnik degustował polskie potrawy. Całość zwieńczy jak zwykle błyskotliwy i bezkompromisowy Cezary z Pazurem, który tym razem poruszy kwestie powołań selekcjonera.

 

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Program poprowadzi Mateusz Borek, a obok zasiądą nasi stali eksperci: Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze