Bereszyński zdjęty przed przerwą! Fatalny występ Sampdorii Genua

Dla kibiców Sampdorii 18 marca 2018 roku nie będzie datą, do której będą chętnie wracać. Ich ulubieńcy z fatalnej strony zaprezentowali się w meczu z Interem Mediolan i przegrali aż 0:5! Bartosz Bereszyński został ściągnięty z boiska już w 33. minucie. Polak poprosił o zmianę z powodu urazu.

Również dla Polaków ten dzień będzie jednym z gorszych podczas pobytu we włoskim klubie. Karol Linetty musiał pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek, a Dawid Kownacki zasiadł na ławce rezerwowych i nie dostał szansy odwrócenia losów spotkania. Jeszcze przed przerwą z boiska zszedł Bereszyński, który nie był w pełni gotowy do gry i z powodu gnębiącego go urazu zakończył swój występ.

Porażka kibiców Sampdorii musi boleć podwójnie, bo doznali jej na własnym boisku. To był wielki dzień całego Interu, ale przede wszystkim Mauro Icardiego, który aż cztery razy umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Jednego gola dołożył Ivan Perisić.

Taki wynik spowodował, że Inter wskoczył na 4. miejsce w Serie A, które daje możliwość gry w Lidze Mistrzów. Sampdoria jest na 7. pozycji.

Sampdoria Genua – Inter Mediolan 0:5 (0:4)
Bramki: Ivan Perisić 26, Mauro Icardi 30, 31, 44, 51