GP Kataru: Pierwszy wyścig w nowym sezonie MotoGP! Transmisja na Polsatsport.pl

Moto
GP Kataru: Pierwszy wyścig w nowym sezonie MotoGP! Transmisja na Polsatsport.pl
fot. PAP/EPA

Już w niedzielę pierwszy wyścig MotoGP w sezonie 2018, który odbędzie się w Katarze. Transmisja rywalizacji w królewskiej kategorii od 17:00 na Polsatsport.pl!

Gdy zawodnicy kategorii MotoGP, w listopadzie zeszłego roku, wyjeżdżali na pierwszy dzień testowy nowymi motocyklami na sezon 2018, kurz na torze Ricardo Tormo jeszcze nie opadł po niesamowitym ostatnim wyścigu, wieńczącym zmagania w roku 2017. Nikt chyba się spodziewał, że Marc Marquez (Honda) będzie musiał stoczyć bój o tytuł mistrzowski z Andreą Dovizioso (Ducati). Co więcej, walka ta trwała do ostatniego wyścigu. Fantastyczny pojedynek dwóch charakterów - ognistego Marqueza i stonowanego Desmo Doviego, rozgrzewał wypełnione po brzegi trybuny toru. Takiego widowiska oczekiwaliśmy, ale to co otrzymaliśmy przerosło nasze wyobrażenia.

 

A czy można zaryzykować, że sezon 2018 będzie jeszcze bardziej emocjonujący? Ja śmiało zaryzykuję i powiem „TAK”, podejmę to ryzyko, po analizie przedsezonowych testów, które odbyły się na trzech różnych obiektach - Sepang, Chang w Tajlandii oraz Losail w Katarze.

 

Transmisje wyścigów MotoGP w sezonie 2018 na Polsatsport.pl oraz na sportowych antenach Polsatu.

GJ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze