Rybus poślubił piękną Rosjankę, której niedawno się oświadczył

Piłka nożna
Rybus poślubił piękną Rosjankę, której niedawno się oświadczył
fot. Twitter

Reprezentant Polski Maciej Rybus niedawno, bo na początku lutego oświadczył się swojej dziewczynie. Teraz zawodnik Lokomotiwu Moskwa wziął ślub ze swoją jeszcze do niedawna świeżo upieczoną narzeczoną.

Wychowanek Pelikana Łowicz potrafi zaskoczyć! Niespełna 29-letni skrzydłowy lub boczny obrońca w styczniu przy okazji organizowanego przez siebie turnieju "Gwiazdy na gwiazdkę" pokazał światu swoją nową dziewczynę. Piękna Rosjanka niedługo potem dostała od 48-krotnego reprezentanta Biało-Czerwonych pierścionek zaręczynowy. 17 marca Rybus i jego narzeczona - Lana stanęli na ślubnym kobiercu.

Rosyjski dziennikarz Adam Zubajrajew za pośrednictwem Twittera zamieścił w sieci zdjęcie Rybusa i jego małżonki. - Stosunki między Polską i Osetią zostały wzmocnione przez szczęście młodej pary - napisał.

Jeszcze do niedawna nie wiadomo było jak ma na imię urodziwa brunetka. Na początku lutego sam piłkarz zdradził w rozmowie z Polsatsport.pl jakie imię nosi jego piękniejsza połówka. - To moja narzeczona Lana. Poznałem ją tuż po przylocie z Francji do Moskwy. Lana była administratorką restauracji obok hotelu, w którym zamieszkałem. Nie ma co ukrywać, że między nami „zaiskrzyło” od pierwszego spotkania i niedługo potem zaczęliśmy się spotykać - wyznał gracz lidera ligi rosyjskiej.

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze