Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Aluron Virtu Warta Zawiercie na koniec 26. kolejki PlusLigi podejmie GKS Katowice. Dla gospodarzy to początek walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice w Polsacie Sport.

Dla Warty ostatni okres to praktycznie same porażki. Przegrali aż siedem z ośmiu ostatnich meczów i spadli na 13. miejsce w tabeli. Siatkarze z Zawiercia mają przed sobą mecze z GKS-em Katowice oraz MKS-em Będzin i sześć punktów na pewno bardzo poprawiłoby ich sytuacje. Co więcej mecz odbędzie się w Zawierciu, a atut własnej hali bardzo sprzyja Warcie w obecnych rozgrywkach.

 

Sytuacja katowiczan jest o niebo lepsza niż ich poniedziałkowych rywali. Na sześć ostatnich spotkań triumfowali aż pięciokrotnie w tym m.in. z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze GKS-u muszą jednak pamiętać, że na jesieni przegrali z Wartą we własnej hali 0:3. Teraz ich sytuacja w tabeli się wyprostowała, nad najbliższym rywalem mają sześć oczek przewagi, a ostatnie poczynania sugerują, że w poniedziałek to oni będą faworytami.

 

Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze