Narkun zaskoczył wielu ekspertów, poddając Khalidova na gali KSW 42 w superwalce dwóch mistrzów organizacji. Jak się okazuje, walka w Łodzi wcale nie musi być zakończeniem sagi. - Chcę wielkich walk z najlepszymi. Mamedowi nie odmówię rewanżu, jeśli ma ochotę, to mówię "trzy razy tak". Jestem na to gotowy! Jeżeli fani tego chcą, to róbmy to! - powiedział ostatnio "Żyrafa" goszcząc w studio Polsatu Sport News.

Jak się okazuje, perspektywa rewanżu z Khalidovem będzie wracać jak bumerang. Zawodnik Berserkers Team w ramach magazynu Sportowy24 zdradził kolejne szczegóły dotyczące drugiego starcia z legendą KSW.

- Narkun kontra Khalidov na Stadionie Narodowym przy 60 tys. ludzi? Ja to kupuję. Jeżeli Mamed będzie chciał to zejdę do jego kategorii wagowej po jego pas - powiedział w luźnej rozmowie 28-latek.

Innym tematem pozostaje kontrakt zawodnika z polską organizacją. - W tym momencie jestem zawodnikiem bez kontraktu, będziemy rozmawiać o nowej umowie. Jeśli dostanę odpowiednią stawkę, mogę podpisywać ją nawet jutro - powiedział kilka dni temu w rozmowie z polskathetimes.pl. To jednak KSW ma pierwszeństwo w negocjacjach ze swoją gwiazdą i nic nie wskazuje na to, by ta miała wiązać się z kimś innym.

 

Skrót walki Narkun - Khalidov na KSW 42 w załączonym materiale wideo.