Brazylijski koniec Skowrońskiej? Jej drużyna odpadła w ćwierćfinale

Siatkówka
Brazylijski koniec Skowrońskiej? Jej drużyna odpadła w ćwierćfinale
fot. Cyfrasport

Katarzyna Skowrońska-Dolata nie dopisze do swojego dorobku kolejnego sukcesu. Jej drużyna Hinode Barueri odpadła z mistrzostw Brazylii już w ćwierćfinale. Wiele wskazuje na to, że Polka opuści klub.

Hinode Barueri z krajowymi rozgrywkami pożegnało się już w ćwierćfinale. Polska siatkarka nie kryła rozczarowania po meczu, bowiem liczyła na kolejny sukces w swojej, i tak już bogatej, karierze. Po wszystkim "Skowronek" udostępniła na swoim koncie na Instagramie kolaż ze zdjęć z koleżankami z drużyny. Podpis może wskazywać na to, że Polka niebawem pożegna się z zespołem. "Tak wiele dziś uścisków. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec..." - napisała Skowrońska.

 

34-letnia atakująca wróciła do gry po bardzo poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego w prawym kolanie, której doznała grając we włoskim Foppapedretti Bergamo. Po długiej i ciężkiej rehabilitacji zdecydowała się odbudować formę w Brazylii, dokąd wyjechała jako pierwsza Polka w historii. W końcowej fazie seta Skowrońska przypominała siebie z najlepszych lat. Grała znakomicie, lecz to nie wystarczyło, by jej drużyna awansowała do dalszego etapu rozgrywek.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze