Drzyzga zostanie ojcem! "Poziom naszego szczęścia sięgnął zenitu"

Siatkówka
Drzyzga zostanie ojcem! "Poziom naszego szczęścia sięgnął zenitu"
fot. Cyfrasport

Fabian Drzyzga zostanie ojcem. Siatkarz poinformował o tej radosnej wieści za pomocą mediów społecznościowych. "Nasza mała pociecha ma się dobrze i już nie możemy się doczekać, kiedy przyjdzie na świat" - napisał.

Już za kilka miesięcy na świat przyjdzie pierwszy potomek Drzyzgi. Żona rozgrywającego reprezentacji Polski urodzi córeczkę. Para podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie.

"Marzenia się spełniają. Razem z Moniką Drzyzgą możemy przekazać najlepszą informację na świecie, że będziemy „rodzicami”. Nasza mała pociecha ma się dobrze i już nie możemy się doczekać kiedy przyjdzie na świat" - napisał Drzyzga.

 

 

"Nasza rodzinka troszkę się powiększyła! Jesteśmy w ciąży! Poziom naszego szczęścia sięgnął zenitu! Od zawsze wiedziałam, że chcę być mamą. Mały człowiek, który jest częścią mnie i osoby, którą kocham tak, że oddałabym za nią życie, to niewyobrażalna mieszanka miłości! Nasz synuś jakby jeszcze nie wiedział co się dzieje, ale myślę, że będzie super bratem dla swojej siostrzyczki. Nasz Aniołek ma już 18 tygodni, a wielkością podobno przypomina awokado, za to radość jaką dzięki Niej mamy jest większa niż cała Galaktyka!" - napisała żona siatkarza.

 

 

Nasza rodzinka troszkę się powiększyła!!!!😍 Jesteśmy w ciąży!!!😍 a poziom naszego szczęścia sięgnął zenitu❤️ od zawsze wiedziałam ze chce być mama, mały człowiek który jest częścią mnie i osoby która kocham tak ze oddałabym za nią życie to niewyobrażalna mieszanka miłość! Nasz synuś jakby jeszcze nie wiedział co się dzieje🙈😂🐶ale myśle ze będzie super bratem dla swojej siostrzyczki👧🏻 Nasz Aniołek ma już 18 tygodni👼🏻 a wielkością podobno przypomina awokado🥑 za to radość jaka dzięki Niej mamy jest większa niż cała Galaktyka!😍☄️⭐️❤️ #pregnant#18weeks#husbandandwife#mum#father#daughter#baby#dog#family#love#hapiness ❤️ @fabian_drzyzga_11

Post udostępniony przez Monika Drzyzga🌹 (@monadrzyzga_makeup) Mar 22, 2018 o 3:26 PDT

 

Rozgrywający reprezentacji Polski na co dzień gra w greckim Olympiakosie Pireus. Drużyna rozdaje karty na krajowej arenie, a w tym tygodniu zapewniła sobie również awans do finału Pucharu Challenge.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie