Piątek z PSN: LM siatkarzy, mecz Polska – Nigeria i PBN News „od kuchni”

Inne
Piątek z PSN: LM siatkarzy, mecz Polska – Nigeria i PBN News „od kuchni”

Za nami I faza play-off siatkarskiej Ligi Mistrzów. Porą ją podsumować! Po wczorajszej porażce PGE Skry w grze została już tylko ZAKSA. Z kolei na piłkarskie boiska wybiegną dziś uczestnicy mundialu. Polacy zagrają we Wrocławiu z Nigerią a dopingować im będą także uczestnicy Polsat Boxing Night, których podgląda nasza kamera. Raporty z kadry i przygotowań w Karkonoszach we fleszach w Polsacie Sport News. Tylko u nas także ważenie przed galą w Dzierżoniwie – na żywo!

Były trzy – został jeden. Jeden polski klub w siatkarskiej Lidze Mistrzów. W naszych fleszach podsumujemy to, co wydarzyło się na parkietach najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek. Posłuchacie opinii naszych ekspertów i samych zawodników.

Akt I. Scena I. Czyli czas na pierwszy mecz pierwszego zgrupowania polskich piłkarzy w tym roku. Roku mundialu w Rosji! Nasz reporter Marcin Feddek towarzyszy reprezentacji i duuużo rozmawia z kadrowiczami. Ekskluzywne wywiady także w naszych fleszach.

Dla Szymona Zaworskiego nie ma zamkniętych drzwi. Nasz reporter prześledził skrupulatnie przygotowania uczestników gali Polsat Boxing Night. I to nie tylko do gali, ale także do dzisiejszego wieczoru, bo zawodnicy Gussa Currena będą dopingować polskich piłkarzy. Szymon zajrzał też za kulisy, a dokładniej mówiąc – do talerza bohaterów kwietniowej gali. Jak dbają o odpowiednią wagę? Zdradzimy tajniki ich diety.

Wisienką (tak – wisienka) na torcie będzie transmisja z ważenia przed galą boksu w Dzierżoniowie. Jej gwiazdą będzie Robert Parzęczewski, który będzie walczyć z Andrzejem Sołdrą. Stawką jest mistrzostwo Polski wagi półciężkiej.

Plan dnia w Polsacie Sport News:
 
12:00 – Sport Flesz
13:00 – Sport Flesz
14:00 – Sport Flesz
15:00 – Sport Flesz
15:30 – ceremonia ważenia przed galą w Dzierżoniowie
16:00 – Sport Flesz
17:00 – Sport Flesz

18:00, 21:00, 23:00  – Polsat Boxing Night News

Gdzie oglądać Polsat Sport News?
 
CYFROWY POLSAT: kanał 13
 
UPC:
- Na dekoderze Horizon/Kaon: kanał 507
- Na dekoderze UPC Mediabox: kanał 561
 
NETIA: kanał 71
 
MULTIMEDIA: kanał 134
 
TOYA: kanał 452
 
A także w innych sieciach kablowych.
 
Zapraszamy także do polubienia profilu Polsat Sport News na Facebooku.

mg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze