Podsumowanie Ligi Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport

Siatkówka
Podsumowanie Ligi Mistrzów. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

W sobotę o godzinie 13.00 w Polsacie Sport wyemitujemy kolejny odcinek magazynu siatkarskiego #7strefa! Głównym tematem programu będą występy polskich drużyn w europejskich pucharach.

W sobotnim magazynie #7strefa gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Tomasz Karasiński – sekretarz generalny PZPS oraz Wojciech Drzyzga – ekspert Polsatu Sport.

 

W programie podsumujemy występy polskich drużyn w Lidze Mistrzów i Pucharze CEV. Sprawdzimy m.in. co o swoim kolejnym rywalu – ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, sądzi trener VfB Friedrichshafen – Vital Heynen.

 

Czy gra w europejskich pucharach jest opłacalna finansowo dla polskich drużyn? Zapytamy o to prezesa ZAKSY Sebastiana Świderskiego oraz prezesa PGE Skry Bełchatów – Konrada Piechockiego.

 

Siatkarzy reprezentacji Polski juniorów odwiedził w Spale Adrian Brzozowski. W magazynie zaprezentujemy rozmowy z nowym selekcjonerem Mariuszem Sordylem oraz młodymi siatkarzami.

 

Zapowiemy mecz PlusLigi: Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn, który będzie transmitowany w Polsacie Sport od godziny 14.45.

 

Magazyn #7strefa w Polsacie Sport: sobota 24 marca – początek o godzinie 13.00.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie