Remis Pogoni Szczecin z Eintrachtem Brunszwik w sparingu (WIDEO)

Piłka nożna
Remis Pogoni Szczecin z Eintrachtem Brunszwik w sparingu (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Piłkarze Pogoni Szczecin korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych rozegrali sparing z 9. zespołem 2. Bundesligi Eintrachtem Brunszwik. Mecz rozegrany w Niemczech zakończył się remisem 0:0.

Szczecinianie rozpoczęli mecz w składzie, który był zbliżony do jedenastki, jaką trener Kosta Runjaic wystawi w meczu ze Śląskiem Wrocław w kolejnym spotkaniu ligowym. W wyjściowej ekipie zabrakło Jakuba Piotrowskiego, który będzie pauzował za kartki oraz kontuzjowanych Jarosława Fojuta i Adama Frączczaka. Do Niemiec nie pojechał także reprezentant Gruzji – Lasza Dwali ostatnio notujący bardzo dobre występy w ekstraklasie.

 

Wolne otrzymał też podstawowy bramkarz Łukasz Załuska, a jego zmiennicy nie dali się pokonać niemieckim rywalom. Po przerwie Runjaic wpuścił na boisko kilku młodzieżowców, którzy w lidze mają niewiele okazji do gry.

 

Eintracht Brunszwik – Pogoń Szczecin 0:0

 

Pogoń Szczecin: Łukasz Budziłek (79. Jakub Bursztyn) - Cornel Rapa (46. David Niepsuj), Tomasz Hołota, Sebastian Rudol (74. Jakub Kuzko), Hubert Matynia - Dawid Błanik (74. Rafał Maćkowski), Rafał Murawski (60. Sebastian Kowalczyk), Dawid Kort (60. Maciej Żurawski), Kamil Drygas (74. Jakub Paprzycki)- Łukasz Zwoliński (46. Adrian Benedyczak), Morten Rasmussen (74. Aron Stasiak)

 

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze