PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W sobotnie popołudnie na hali w Bydgoszczy dojdzie do starcia, w którym obie drużyny muszą walczyć o pełną pulę punktów. Ratująca się przed spadkiem Łuczniczka Bydgoszcz, gościć będzie u siebie rywala walczącego o udział w fazie play-off, Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja meczu Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn od 14:45 w Polsacie Sport.

Gospodarzy od wyjścia ze strefy spadkowej dzieli tylko jeden punkt. Wydawać by się mogło, że sytuacja nie jest beznadziejna, gdyby nie fakt, że o byt w lidze walczy również BBTS Bielsko-Biała, które w ostatnich tygodniach prezentuje się lepiej od drużyny z Bydgoszczy. Drużyna Łuczniczki nie odniosła zwycięstwa w swoich pięciu ostatnich spotkaniach.

 

Indykpol traci tylko dwa punkty do zajmujących kolejno szóste i piąte miejsce, drużyn Jastrzębskiego Węgla i Asseco Resovii Rzeszów. Goście do spotkania podejdą w roli murowanego faworyta, dla którego utrata nawet jednego punktu w tym spotkaniu, byłaby katastrofą.

 

Daniel Pliński, kapitan Indykpolu AZS Olsztyn, był wyraźnie zadowolony po ostatnim spotkaniu, w którym jego drużyna pokonała u siebie Cerrad Czarni Radom 3:0. "Uważam, że było to jedno z naszych lepszych spotkań w tym sezonie. Pokazaliśmy klasę i zasłużenie wygraliśmy ten mecz" - ocenił lider drużyny.

 

Ostatnie spotkanie pomiędzy obiema ekipami rozgrywane w Olsztynie, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy po pięciosetowym boju.

 

Transmisja meczu Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn od 14:45 w Polsacie Sport.

JK, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze