Vardy przeszedł obok meczu... 22 minuty, 0 kontaktów z piłką! (WIDEO)

Jamie Vardy pokazał, jak to jest przejść obok meczu. Dosłownie... W piątkowym spotkaniu Holandia - Anglia (0:1), w ciągu 22 minut, nie miał ani jednego kontaktu z piłką!

Vardy pojawił się na boisku w 68. minucie, zastępując Marcusa Rashforda. Patrząc na jego statystyki, można się zastanawiać, czy w ogóle był na placu gry. Liczba podań? Zero. Liczba strzałów? Zero! Nie miał nawet jednego kontaktu z piłką. Dla porównania, Eric Dier, który wszedł w 89. minucie, zdążył raz jej dotknąć.

Gdyby dokładnie przyjrzeć się, co Vardy zrobił, biegając po Johan Cruijff Arena w Amsterdamie, to przegrał jeden pojedynek o górną piłkę. To tyle...

Snajper Leicester City zadebiutował w drużynie narodowej w 2015 roku. Do tej pory rozegrał 20 meczów, w których strzelił sześć goli.

W załączonym materiale występ Jamie'ego Vardy'ego w meczu Holandia - Anglia.