Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszany podejmą w poniedziałek zawodniczki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w meczu 23. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Czy dzięki własnej hali zawodniczki z Muszyny pokuszą się o rewanż za porażkę z I rundy? Transmisja meczu Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w Polsacie Sport.

W spotkaniu I rundy lepsze okazały się Bielszczanki, które zwyciężyły w czterech setach (3:1). W ligowej tabeli obie ekipy dzieli pięć punktów (Polski Cukier Muszynianka – 35 pkt, szóste miejsce; BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – 30 pkt, ósme miejsce).

 

W poprzedniej kolejce zespoły występowały ze zmiennym szczęściem. Podopieczne Bogdana Serwińskiego po bardzo dobrym meczu zwyciężyły w trzech setach na trudnym terenie w Legionowie (0:3). Z kolei Bielszczanki dość niespodziewanie uległy na swoim parkiecie z Treflem Proximą Kraków (0:3).

 

Jaki rezultatem zakończy się poniedziałkowe starcie w Muszynie?

 

Transmisja meczu Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała od godz. 18:00 w Polsacie Sport. Komentują: Adrian Brzozowski i Wojciech Drzyzga.

RH, Polsat Sport, mksmuszynianka.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie