Kolejna europejska gala UFC już w lipcu

Sporty walki
Kolejna europejska gala UFC już w lipcu
fot. Polsat Sport

Organizacja UFC zawita po raz drugi do Hamburga w niedzielę 22 lipca. UFC potwierdziło tę informację, dodając kolejne ekscytujące wydarzenie do kalendarza europejskich gal w 2018 roku.

Pierwsza wizyta UFC w Hamburgu miała miejsce we wrześniu 2016 roku. W walce wieczoru zmierzyło się wtedy dwóch mocarzy kategorii ciężkiej: Andrei Arlovski oraz Josh Barnett. Niecałe dwa lata później, The Barclaycard Arena ponownie będzie gościła wydarzenie pełne niezapomnianych emocji dla fanów MMA.

Póki co walka wieczoru gali UFC Fight Night w Hamburgu nie jest jeszcze potwierdzona, ale powiększający się kontyngent miejscowych zawodników takich jak Jarjis Danho w kategorii ciężkiej oraz walczący w kategorii półśredniej Jessin Ayari i Peter Sobotta, ma zapewnione miejsce na karcie walk.  

Co o gali w Hamburgu sądzi David Shaw? - Nasi niemieccy fani udowadniają nam za każdym razem, że MMA to sport, który kochają. Po sukcesie gali w 2016 roku mamy nadzieję, że Hamburg miło przywita nas jak i naszych zawodników, a my zrobimy wszystko, aby 22 lipca dać fanom jeszcze większe i lepsze widowisko - twierdzi Dyrektor UFC.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze