Na trybunach Hali Stulecia we Wrocławiu zasiądzie mieszanka kibiców z różnych miast i w różnym wieku. Nikogo nie powinno dziwić, że przewagę liczebną będą mieli panowie, którzy jak dotąd wykupili 67 procent biletów. Pozostałe 33 procent przypadło paniom.

 

- Jestem mile zaskoczony, ponieważ przez lata rozmawiając z partnerami sponsorami używałem takiego farmazonu, że na trybunach zasiada 30 procent kobiet i 70 procent mężczyzn, a nagle okazało się, że miałem rację, więc jestem jasnowidzem Maciejem - powiedział żartobliwie jeden z właścicieli organizacji KSW, Maciej Kawulski.

 

Gala KSW 43 największym zainteresowaniem cieszy się w grupie wiekowej od 25 do 34 lat. Jej przedstawiciele stanowią 40,06% dotychczasowej sprzedaży. Niewiele mniej będzie osób młodszych (18-24 lata). Najmniej licznie na widowni zasiądą kibice w wieku 35-44 lat.

 

Z racji tego, że gala odbędzie się we Wrocławiu to właśnie mieszkańcy tego miasta będą w przewadze. Nieco mniej przybędzie reprezentantów stolicy. Wysoki poziom zainteresowania wydarzeniem odnotowano także w Krakowie, Poznaniu, Wieliczce i Katowicach.

 

- Moim marzeniem jest, by KSW było rodzinnym wydarzeniem, na które można zabrać syna na urodziny, czy dziewczynę i ona nie będzie oburzona, a będzie się dobrze bawiła - dodał Kawulski.

 

Statystyki zostały sporządzone na podstawie danych ze strony ebilet.pl.

 

Gala KSW odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu. Wystąpią na niej m.in. Damian Janikowski (2-0, 2 KO), Michał Andryszak (20-6, 13 KO, 6 SUB), Artur Sowiński (18-9, 6 KO, 7 SUB) czy Roberto Soldic (13-2, 11 KO, 1 SUB). Stawką dwóch z ośmiu walk będą pasy mistrzowskie.

 

Bilety na galę KSW 43 do kupienia na eBilet.pl.