KSW 43: Kto kupuje bilety?

Sporty walki

KSW 43 zbliża się wielkimi krokami. Do gali pozostało nieco ponad dwa tygodnie, a już teraz bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sprawdźcie, kto zasiądzie na trybunach Hali Stulecia we Wrocławiu podczas tego wielkiego sportowego wydarzenia!

Na trybunach Hali Stulecia we Wrocławiu zasiądzie mieszanka kibiców z różnych miast i w różnym wieku. Nikogo nie powinno dziwić, że przewagę liczebną będą mieli panowie, którzy jak dotąd wykupili 67 procent biletów. Pozostałe 33 procent przypadło paniom.

 

- Jestem mile zaskoczony, ponieważ przez lata rozmawiając z partnerami sponsorami używałem takiego farmazonu, że na trybunach zasiada 30 procent kobiet i 70 procent mężczyzn, a nagle okazało się, że miałem rację, więc jestem jasnowidzem Maciejem - powiedział żartobliwie jeden z właścicieli organizacji KSW, Maciej Kawulski.

 

Gala KSW 43 największym zainteresowaniem cieszy się w grupie wiekowej od 25 do 34 lat. Jej przedstawiciele stanowią 40,06% dotychczasowej sprzedaży. Niewiele mniej będzie osób młodszych (18-24 lata). Najmniej licznie na widowni zasiądą kibice w wieku 35-44 lat.

 

Z racji tego, że gala odbędzie się we Wrocławiu to właśnie mieszkańcy tego miasta będą w przewadze. Nieco mniej przybędzie reprezentantów stolicy. Wysoki poziom zainteresowania wydarzeniem odnotowano także w Krakowie, Poznaniu, Wieliczce i Katowicach.

 

- Moim marzeniem jest, by KSW było rodzinnym wydarzeniem, na które można zabrać syna na urodziny, czy dziewczynę i ona nie będzie oburzona, a będzie się dobrze bawiła - dodał Kawulski.

 

Statystyki zostały sporządzone na podstawie danych ze strony ebilet.pl.

 

Gala KSW odbędzie się 14 kwietnia we Wrocławiu. Wystąpią na niej m.in. Damian Janikowski (2-0, 2 KO), Michał Andryszak (20-6, 13 KO, 6 SUB), Artur Sowiński (18-9, 6 KO, 7 SUB) czy Roberto Soldic (13-2, 11 KO, 1 SUB). Stawką dwóch z ośmiu walk będą pasy mistrzowskie.

 

Bilety na galę KSW 43 do kupienia na eBilet.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze