Kupili motor Golloba, żeby wesprzeć jego rehabilitację

Żużel
Kupili motor Golloba, żeby wesprzeć jego rehabilitację
fot. Cyfrasport

GLS Poland, Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski, wspiera rehabilitację Tomasza Golloba. Firma kurierska kupiła motocykl, którym ikona sportu jeździła w mistrzowskim sezonie 2010. Maszyna na stałe stanęła w uruchomionym właśnie centrum dystrybucji przesyłek kurierskich w Wypędach pod Warszawą.

Wiosną 2017 roku Tomasz Gollob uległ groźnemu wypadkowi. Podczas treningu odniósł poważne obrażenia kręgosłupa. Obecnie przechodzi kosztowną rehabilitację. Wspiera go w tym m.in. środowisko sportowe oraz Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski - GLS Poland. Firma kurierska kupiła za ok. 15 000 zł jego motocykl z mistrzowskiego sezonu 2010. To właśnie wtedy Polak – jako jeden z nielicznych żużlowców - wygrał cztery turnieje w roku. Dokonał tego w Pradze, Terenzano, Toruniu i Vojens.

 

- Wiemy, że sytuacja zdrowotna Tomasza Golloba jest bardzo trudna. Dlatego mamy nadzieję, że nasza pomoc przybliży go chociaż trochę do pełnego powrotu do zdrowia. Jednoczymy się z całym środowiskiem żużlowym i wspieramy mistrza świata w tym najtrudniejszym dla niego wyścigu - mówi Tomasz Kroll, dyrektor zarządzający GLS Poland.

 

Kupiony przez GLS Poland motocykl ma osłonę ostatniego klubu, w którym jeździł Tomasz Gollob - GKM Grudziądz. Został umieszczony w zaszczytnym miejscu uruchomionego właśnie zaawansowanego centrum dystrybucji przesyłek kurierskich. Nowy obiekt lidera jakości europejskiej logistyki przesyłek znajduje się w Wypędach pod Warszawą.

 

- Oddział GLS w Wypędach to miejsce, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie tutaj powinien stanąć motocykl Tomasza Golloba. Żużlowcy są nam bardzo bliscy. Jako Sponsor Generalny Żużlowej Reprezentacji Polski chcemy być z nimi nie tylko podczas triumfów, ale również w trudnych chwilach – mówi Tomasz Kroll.

 

GLS Poland jest Sponsorem Generalnym Żużlowej Reprezentacji Polski już drugi sezon z rzędu.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze