Premiera 2. odcinka "Droga do PBN" w Polsacie Sport!

Sporty walki

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty zbliża się wielkimi krokami! Już 21 kwietnia w Częstochowie wszyscy bohaterowie wydarzenia zaprezentują w ringu efekty ciężkich treningów, ale my odsłaniamy nieco kulisy przygotowań. Premiera 2. odcinka cyklu "Droga do PBN" w niedzielę 1 kwietnia o godziny 10:30 w Polsacie Sport!

Bohaterowie gali Polsat Boxing Night już od wielu tygodni ciężko pracują na sali treningowej, aby 21 kwietnia w Częstochowie zaprezentować szczyt swoich umiejętności. Postaraliśmy się zajrzeć za kulisy ich przygotowań i przybliżyć nieco pięściarzy, którzy w Częstochowie postarają się skraść serca kibiców.
 
W drugim odcinku nie zabraknie oczywiście podopiecznych Gusa Currena, którzy przenieśli się z Osady Śnieżka w Łomnicy do Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie. Tomasz Adamek, Ewa Brodnicka, Adam Balski oraz Łukasz Wierzbicki w pocie czoła podnoszą swoje umiejętności każde dnia, a wzajemne wsparcie motywuje do ciężkiej pracy.
 
Odwiedziliśmy także Mateusza Masternaka, który w Częstochowie po raz drugi zmierzy się z Yourim Kalengą. Ewentualna wygrana może znacznie przybliżyć "Mastera" do walki o mistrzostwo świata. Swoją wyższość w ringu będą chcieli udowodnić również bohaterowie walki otwarcia, czyli Michał Chudecki oraz Damian Wrzesiński. Pięściarze trzykrotnie mieli okazję rywalizować w boksie olimpijskim, a już 21 kwietnia po raz pierwszy skrzyżują rękawice na zawodowstwie.
 
Premiera 2. odcinka cyklu "Droga do PBN" w niedzielę 25 marca o godziny 10:30 w Polsacie Sport!
 
Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków!
 
 
Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.
 
W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.
 
Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty"
 
Walka wieczoru:
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej:
Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)
 
o Mistrzostwo Europy WBO:
Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)
 
o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:
Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)
 
Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)
 
o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:
Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)
 
Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) vs Emmanuel Danso (28-2, 23 KO)
 
o pas mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:
Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)
 
Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)
 
mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze