PBN: Jak wygląda dieta Adamka?

Sporty walki

Do gali Polsat Boxing Night zostało już bardzo niewiele czasu. By bohaterowie tego wydarzenia mogli trenować bez żadnych problemów potrzebna jest odpowiednia dieta. Zobaczcie sami, co je m.in. Tomasz Adamek.

W Szklarskiej Porębie do PBN przygotowuje się czwórka pięściarzy: Tomasz Adamek, Adam Balski, Łukasz Wierzbicki oraz Ewa Brodnicka. Treningi pod okiem Gusa Currena to recepta na sukces, ale bez odpowiedniej diety nie da się efektywnie ćwiczyć. 

 

- Jakub Chycki przyszedł do nas, przedstawił nam Tomasza Adamka i zróżnicował jego dietę. Góruje w niej kasza, dużo wołowiny, cielęciny, a także ryby. Wszystko musi być najwyższej jakości, przede wszystkim świeże. Pan Tomek mówi, że dania są smaczne i dodają mu sił do każdego treningu - powiedział Przemysław Wojciechowski, szef kuchni w ośrodku, w którym przygotowują się bohaterowie PBN.

 

Adamek od zawsze mówił, że jego ulubionym daniem są steki wołowe. W jego diecie jest niezwykle mało drobiu, za którym były dwukrotny mistrz świata nie przepada.

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

 

O gali Polsat Boxing Night: "Noc Zemsty":

 

W Częstochowie do ringu powróci były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Tomasz Adamek w ostatnich dwóch pojedynkach udowodnił, że cały czas może mierzyć się z czołowymi pięściarzami kategorii ciężkiej na świecie. Wygrane z Fredem Kassim oraz Solomonem Haumono otworzyły przed żyjącą legendą polskiego boksu drzwi do wielkich pojedynków! Teraz jego rywalem będzie bardzo mocno bijący Joey Abell.

 

Na ostatniej prostej do walki o mistrzostwo świata znajduje się natomiast Mateusz Masternak, który zmierzy się po raz drugi z Yourim Kalengą. Kongijczyk w 2014 roku na pełnym dystansie okazał się nieznacznie lepszy od Polaka. Były mistrz Europy zapewnia jednak, że nic dwa razy się nie zdarza.

 

W pierwszej obronie tytułu mistrzyni świata WBO w kategorii super piórkowej zawalczy Ewa Brodnicka, a do ringu po dłuższych przerwach powrócą Damian Jonak oraz Michał Chudecki. W ringu swoje umiejętności zaprezentują również perspektywiczni Adam Balski oraz Robert Parzęczewski.

 

Karta walk gali PBN: "Noc Zemsty":

 

Walka wieczoru:

Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs Joey Abell (34-9, 32 KO)

 

Walka o pas organizacji WBO European:

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)

 

o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:

 

Adam Balski (11-0, 8 KO) vs Denis Grachev (16-6-1, 9 KO)

Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs Lukas Ndafoluma (11-1, 3 KO)

 

o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:

 

Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs Sarah Pucek (8-2-1, 1 KO)

Robert Parzęczewski (19-1, 12 KO) vs Emmanuel Danso (28-2, 23 KO)

 

o pas mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:

 

Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO)

Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (13-1-1, 5 KO)

 

Bilety na galę Polsat Boxing Night: „Noc Zemsty” dostępne na ebilet.pl!

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze