Gol marzenie w Turcji! Były gracz Milanu trafił do bramki z połowy boiska (WIDEO)

Takich trafień kibice piłkarscy zbyt często nie oglądają. Pomocnik Trabzonsporu - Juraj Kucka w przegranym 1:2 meczu z Galatasaray Stambuł popisał się przepięknym uderzeniem. Słowacki zawodnik, który do ligi tureckiej przeniósł się z Milanu, pokonał bramkarza gospodarzy uderzeniem z połowy boiska.

Galatasaray dzięki wygranej nad Trabzonsporem utrzymało pozycję lidera w tureckiej SuperLidze. W niedzielnym meczu ekipa prowadzona przez Fatiha Terima prowadziła od 7. minuty po uderzeniu Sofiane Feghouli. Na dwubramkowe prowadzenie miejscowcych wyprowadził najlepszy strzelec ligi tureckiej Bafetimbi Gomis. Dla francuskiego snajpera był to już 26 gol w tym sezonie ligowym.

Po zakończeniu spotkania najwięcej mówiło się, jednak nie o reprezentancie Algierii, czy francuskim liderze ligi tureckiej. Na ustach wszystkich znalazł się, bowiem Juraj Kucka. Słowak w doliczonym czasie gry zdecydował się błyskawicznie wykonać rzut wolny, który został przyznany piłkarzom Trabzonsporu na środku boiska.

31-latek nie rozgrywał już piłki, tylko bezpośrednio wykonał strzał w kierunku bramki strzeżonej przez Fernando Muslerę. Urugwajski bramkarz został całkowicie zaskoczony decyzją 54-krotnego reprezentanta Słowacji, który zdobył honorową bramkę dla swojej ekipy.