FIFA 18: Zlatan wszedł z buta nie tylko do MLS

E-sport
FIFA 18: Zlatan wszedł z buta nie tylko do MLS
fot. PAP

Ze względu na niesamowity debiut Zlatana Ibrahimovicia w barwach Los Angeles Galaxy Szwed może oczekiwać potężnego wzmocnienia w grze FIFA 18, w której najprawdopodobniej znajdzie się w drużynie Team Of The Weak.

Zlatan wszedł do MLS z drzwiami, popisując się w debiucie dubletem, strzelając jednego gola z woleja, z odległości około 40 metrów! Znany z pewności siebie napastnik uczestniczył również w akcji bramkowej przy pierwszym golu i w rezultacie jego zespół ze stanu 0:3, przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę i zwyciężył 4:3. Prestiżu meczowi dodawał również fakt, że były to derby Los Angeles, w których Galaxy podejmowało u siebie LAFC.

W dodatku to "Ibra" strzelił ostatniego gola, gdy w 2. minucie doliczonego czasu gry wpakował piłkę głową do siatki rywali, a niewiarygodnym wydaje się fakt, że wszedł on na boisko dopiero w 71. minucie gry!

Osiągnięcia te z pewnością zagwarantują mu miejsce w "Drużynie tygodnia" FIFA ULITMATE TEAM. Jak wysokie będą jego statystyki? Obecnie 35-latek może się poszczycić jedną z wyższych umiejętności strzeleckich w grze (88) oraz narzekać na dość przeciętną szybkość (65).

Nie jest zbyt prawdopodobne, by druga z wymienionych wartości znacznie wzrosła, ale strzały mogą poszybować nawet powyżej wartości 90 punktów. Najprawdopodobniej pojawi się również wersja karty "W formie" Ibrahimovicia i będzie ona pierwszą taką edycją od dawna, ze względu na brak regularnych występów w Manchesterze United.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie