Puncher Extra Time: Z Jędrzejczyk o UFC 223, z Masternakiem o PBN

Sporty walki

W magazynie Puncher Extra Time poświęconym sportom walki zajmiemy się zarówno MMA, jak i boksem. O hitowej gali UFC 223 porozmawiamy z Joanną Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB), która w Nowym Jorku postara się odzyskać pas mistrzowski amerykańskiej organizacji, a Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) opowie o swoich przygotowaniach do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Zaczynamy o 21.05 w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl!

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Mateusz Masternak pała żądzą rewanżu i liczy na zwycięstwo w drugim pojedynku z Yourim Kalengą. Na jakim etapie są przygotowania "Mastera"? I w jaki sposób postara się przechytrzyć  Kongijczyka? Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy WBO, a zwycięstwo jednego z pięściarzy znacznie przybliży do walki o mistrzostwo świata.

Kibice wszechstylowej walki wręcz z niecierpliwością czekają na weekendową galę UFC 223 w Nowym Jorku. Jedną z głównych bohaterek wydarzenia w Barclays Center będzie Joanna Jędrzejczyk, która postara się odzyskać pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Popularna "JJ" po raz drugi zmierzy się Rose Namajunas i tym razem Polka zapowiada znacznie lepszą dyspozycję niż w pierwszej konfrontacji. Z jakim nastawieniem Jędrzejczyk wyczekuje sobotniej gali? W programie poznacie także szczegóły dotyczące transmisji gali UFC 223.

Naszym gościem będzie również Artur Sowiński (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB), który na gali KSW 43 powróci do okrągłej klatki KSW już 14 kwietnia. Podczas wydarzenia we Wrocławiu "Kornik" skonfrontuje swoje umiejętności z Salahdinem Parnasse.

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz "Juras" Jurkowski

Goście: MMA - Artur Sowiński, Joanna Jędrzejczyk (skype);
boks - Mateusz Masternak, Janusz Pindera.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze